KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14097002
nr 1409 7002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 82/100 respektive 20/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramade lösa blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:38:48
30/7 17:34:06
100 kr
31/7 08:25:53
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel